Основні тренди в дизайні сучасної кухні 2019

Дизайн житлових приміщень – вкрай непостійна ніша. Кожні пару років змінюються пріоритети, сучасні рішення стають застарілими. З’являються нові тренди, змінюються матеріали, архітектурні акценти, норми декорування, колірні рішення. Все це зачіпає, нехай і в меншій мірі, настільки відокремлене приміщення, яким є кухня. Перш ніж планувати інтер’єр кухні, слід розібратися з основними тенденціями, які панують сьогодні в світі дизайну. Як повинна виглядати сучасна кухонна зона в 2019 році? Основні тренди, включаючи актуальну класику і модні новинки, перераховані в даному огляді. А купити кухні можна в інтернет-магазині.

Головні акценти

Якими б прогресивними були ідеї дизайну кухонь, головною відмінною рисою сучасного інтер’єру є гнучкість, вміння адаптуватися під переваги як більшості, так і кожного окремо взятого індивіда. Тому головними особливостями сучасного дизайну кухні є:минималистичный дизайн кухни

Мінімалізм і лаконічність

Лаконічність сьогодні в тренді, якщо говорити про аспекти облаштування побуту глобально. Функціонально орієнтована кухонна зона підпадає під цю вимогу повністю. Найбільш популярними сучасними стилістики сьогодні є мінімалізм і хай-тек. Далі йдуть прованс, кантрі, скандинавський стиль і лофт.

функциональный дизайн кухниФункціональність

Сучасний дизайн кухні тяжіє до яскраво вираженої функціональності. Інтер’єр облаштовується так, щоб кожен елемент був корисний. Велика увага приділяється розташуванню меблів і побутових приладів. Горезвісний трикутник «стільниця-мийка-холодильник» зміцнює свої позиції. Навіть елементи декору виконують реальні завдання. Вазочки використовуються для квітів, горщики містять розсаду, в плетених кошиках зберігаються ще деякі дрібниці.

Гарна освітленість

Якщо раніше в тренді була затишна затененность кухні, то сучасний її дизайн має на увазі акцент на рівномірному м’якому освітленні. Кращим рішенням стане природне освітлення. В елітних будинках все частіше можна побачити панорамні вікна в довжину стінки. Для освітлення маленької вітчизняної кухоньки можна використовувати традиційні люстри і торшери.

Змішання стилів

Відомо, що вміле комбінування модерністських мотивів і вантажних елементів може створювати неймовірно вдалі дизайнерські композиції. У цьому можна переконатися на прикладі вдалою сполучуваності планування в стилі хай-тек і ретро меблювання в дизайні сучасної кухні. Використання вбудованих побутових приладів і лаконічність обстановки добре корелюють з властивим «зістареної» меблів простакуватим, але затишним зовнішнім виглядом.

Вибір меблів

Ергономіка і стильний зовнішній вигляд меблів – ось 2 постулату, що формують дизайн для сучасних кухонь 2019. Серед найбільш помітних тенденцій можна відзначити:хорошее освещение на кухне

  • трендом вважаються гладкі фасади з відсутністю фактури, які ідеально вписуються в дизайн сучасної кухні в стилі хай-тек або мінімалізм;
  • фактурні фасади з текстурою також не втрачають актуальності, будучи оптимальним рішенням для кухонної зони, виконаної в стилі прованс або кантрі;
  • відкриті полиці стали популярними недавно, поступово витісняючи традиційні закриті шафи;
  • обідній стіл все частіше має строго закруглені кути, роблять пересування по кухні максимально безпечним.

Багато років на ринку домінували готові заводські рішення. Сьогодні переважають меблеві гарнітури, виконані на замовлення. Як бачимо, особливо це торкнулося фасадної частини виробів.

Кольорова гама

При оформленні дизайну кухні в 2019 році використовуються ті ж натуральні мотиви і пастельні тони, які були популярні останні 5-10 років. Імітації основних природних елементів – дерева, каменю і землі – як і раніше рухають натхненням дизайнерів, залишаючись провідним джерелом ідей при оформленні сучасних кухонь.

Традиційно популярний білий колір поступово замінює нейтральний сірий. Взагалі головним трендом 2019 є метод контрасту. Поєднання темних і світлих поверхонь створює акуратний, красивий акцент в інтер’єрі, без надмірностей.